Co u nas KLIKa?

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami…, a właściwie 10 lat temu w Lublinie, spotkały się dwie Agnieszki, między którymi KLIKnęło i postanowiły działać. Poznałyśmy się w Warsztatach Kultury, które organizowały wtedy kolejną edycję programu Wolontariusz Kultury. Razem jeszcze z dwiema osobami (pozdrawiamy Patrycję i Anię!) stworzyłyśmy warsztaty Lublin Tańczy. Były to bezpłatne zajęcia taneczne dla różnych grup odbiorców. Później życie wymusiło przerwę. Po 10 latach latach od poznania nadal chcemy wspólnie działać, więc założyłyśmy Fundację KLIK.

Fundacja to dla nas przestrzeń rozwoju i działań kreatywnych. Planujemy angażować inne osoby w projekty, dzięki którym będą oni aktywnymi uczestnikami kultury. W ramach działań Fundacji prowadzone będą m.in. szkolenia, warsztaty, spektakle i spotkania kulturalne.

Zapraszamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych. Już wkrótce info o pierwszych projektach.

No to KLIK!

Jeden komentarz